x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

Saklama Kabı

Mutfağınızın ihtiyaçlarını karşılamak için mağazalar arasında mekik dokumanıza ve yüksek rakamlarla ödeme yapmanıza hiç gerek yok. Çünkü mutfak malzemeleri içinde şu anda en doğru adreste bulunuyorsunuz. En uygun fiyatları sizlere sunuyor, ihtiyaçlarınızı minimum bütçeyle karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Her mutfağın en temel ihtiyaçlarından biri olan saklama kabı çeşitlerini bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Cam, porselen, plastik ve seramik saklama kabı çeşitleri ile mutfağınızı donatabilirsiniz. Kalan yemekleri ya da yemek yaparken kullandığınız malzemelerden artanları kapaklı olarak dizayn edilen saklama kaplarına koyarak hijyenik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sitemizde sizlere sunduğumuz tüm tasarımlar buzdolabına da konabiliyor. Bu nedenle buzdolabında saklamak istediğiniz malzemeleri de rahatlıkla saklama kabı çeşitleri içerisine koyabilirsiniz.

Sıkı bir şekilde kapandığı için içerisine koyduğunuz gıdanın hava ile temasını kesen ve bu sayede daha uzun süre taze kalmasını sağlayan saklama kapları da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Ayrıca özenle hazırladığımız koleksiyon içerisinde vakumlu saklama kabı modelleri de bulunuyor. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak seçim yapabilir, beğendiğiniz tüm saklama kaplarını sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

En Kullanışlı Saklama Kabı Çeşitleri Sitemizde

Yuvarlak, dikdörtgen ya da kare şeklinde dizayn edilmiş olan tasarımlar farklı ebat seçeneklerini de sizlere sunuyor. Büyük orta boy ya da küçük olarak hazırlanmış olan bu tasarımlardan mutlaka temin etmelisiniz. Peynir, zeytin ya da reçel gibi kahvaltılıkları koymak için de kullanıma uygun olan tasarımlar son derece zengin bir model ve renk seçeneği sunuyor. Sade bir görünüme sahip olan saklama kaplarını alternatif olarak üzerindeki desenlerle çok daha etkileyici bir görünüm sergileyen modelleri seçebilirsiniz.

Mutfağınızın genel dekorasyonuna da katkıda bulunacak olan bu tasarımlar yeni eve taşınan ya da ev alan sevdiklerinize hediye olarak da götürebileceğiniz mutfak eşyalarının başında geliyor. İstisnasız her evin en temel ihtiyaçlarından biri olması nedeniyle ev hediyesi olarak saklama kabı çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Siz de hediyelik seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz. En uygun fiyatları sizlere sunuyor ve tüm yıl boyunca makul fiyat politikası uyguluyoruz. Sitemizden son derece avantajlı bir alışveriş yapabilir tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.