x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

Eğitici Oyuncaklar

Çocuklarınızın hangi oyuncaklarla zaman geçirdiği aslında zeka gelişimi ile de yakından ilgilidir.  Çok küçük yaşlardan itibaren eğitici oyuncaklar ile zaman geçiren çocukların zeka gelişiminin de arttığı yapılan pek çok araştırma ile kanıtlandı. Bu nedenle siz de oyuncak tercihinizi özel olarak hazırladığımız koleksiyonumuz içerisinden yapabilirsiniz. Tamamı eğitici kategorisinde değerlendirilen  bu oyuncaklar uygun fiyatları ile de ön plana çıkıyor.

Canlı renkler kullanılarak dizayn edilen ve böylece çocukların da ilgisini çekmeyi başaran eğitici oyunlar her yaş grubuna hitap edebiliyor. Son derece sevimli bir görünüm sergileyen bu tasarımlar çocukların el göz koordinasyonunu geliştirmelerine ve aynı zamanda ince motor becerileri kazanmalarına da yardımcı oluyor. Sadece zihinsel açıdan değil bedensel açıdan da ellerini ve kaslarını kullanmayı öğrenebiliyorlar.

Sevimli hayvan figürleri, boncuklar, arabalar ve benzeri materyaller ile hazırlanan eğitici oyun seti çeşitleri çocuklara zarar vermeyecek bir tasarım eşliğinde dizayn ediliyor. Keskin kenarları ya daha çok küçük parçaları bulunmayan bu oyuncak çeşitleri aileler tarafından güvenle tercih edilebilir. Elbette dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanılabiliyor. Bu oyuncaklar çocuğunuzun büyüdüğünde de saklayacağı bir hatıraya dönüşebilir.

Çocuğunuzun Geleceğine Eğitici Oyuncaklarla Yatırım Yapın!

Sadece 1 yaşında olan çocuklar için özel olarak dizayn edilmiş olan 1 yaş eğitici oyuncaklar koleksiyonumuz içerisinde inceleyebileceğiniz tasarımlardan bir diğeri… 1 yaşında olan çocukların zeka seviyesi ve kas durumu dikkate alınarak hazırlanmış olan oyuncaklar miniklerin ilgisini çekmeyi mutlaka başarıyor. Bu nedenle seçtiğiniz oyuncağın çocuğunuz tarafından ilgi görüp görmeyeceği konusunda endişe etmenize hiç gerek yok.

Ahşap oyuncak çeşitlerini de koleksiyonumuzun içerisinde ekledik. Tercihini ahşap materyalden hazırlanan oyuncak modelleri yönünde yapan aileler için pek çok farklı seçeneği bir arada sunuyoruz. Bu tasarımlar da güvenli bir şekilde kullanılabilir. Çocukların saatlerce hiç sıkılmadan zaman geçirebileceği bir yapıya sahip olan tasarımlar  miniklerin de favori oyuncağına dönüşebiliyor. Hafif olması nedeniyle de ilgi gören tasarım seçenekleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Minimum fiyat avantajından faydalanarak çocuğunuza yepyeni oyuncaklar satın alabilirsiniz! Uygun fiyatları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.