x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

Boyun Yastığı

Uyku pozisyonları nedeniyle sürekli boyun ağrısı yaşıyorsanız boyun yastıklarından yardım alabilirsiniz.  Bu tasarımlar özel olarak dizayn ediliyor ve boyunun etrafını sararak baş pozisyonunda rahat olmasına olarak tanıyor. Özellikle seyahatlerde kullanılan boyun yastığı çeşitlerini sizlerle bu sayfada buluşturuyoruz. Tamamı yüksek kalite düzeyinde kumaşlar kullanılarak hazırlanmış olan ve kusursuz işçiliği ile ön plana çıkan bu tasarımları hemen incelemeye başlayın.

Oldukça geniş bir renk skalası eşliğinde göz atabileceğiniz boyun yastığı modelleri ideal yumuşaklık seviyesine sahip olduğundan çok daha konforlu bir uyku süreci yaşamanıza yardımcı oluyor. Bu tasarımlar oturma pozisyonunda uyuyan kişilerin de adeta imdadına yetişiyor. Çünkü başın düşmesini engelleyerek oturma pozisyonunda da konforlu bir uyku yaşamasına olanak tanıyor.

Her seyahatten önce mutlaka yanınıza almanız gereken ürünlerden biri olan boyun yastık çeşitleri otobüs yolculuklarından uçak yolculuklarına kadar  tüm seyahatlerinizde kullanıma uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Ön bölümünde bulunan çıtçıt yardımıyla kolaylıkla boynunuza takabileceğiniz  yastık çeşitleri uykuya daldığınızda düşmüyor ve bu sayede herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Hepsinden önemlisi düşme endişesini ortadan kaldıran çıtçıt sayesinde çok daha rahat bir şekilde uykuya dalmanıza yardımcı oluyor.

Boyun Yastığı Modellerinde Uygun Fiyat Fırsatı!

Kristal polistiren dolgulu olarak dizayn edilen boyun yastığı çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi desenli kumaşlarla hazırlanan yastık çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sade kumaşlarda hazırlanmış olan yastık modellerini de alternatifleriniz arasına ekledik. Gönül rahatlığıyla model seçimi yapabilir ve sepetinize atarak siparişinizi kolaylıkla bize iletebilirsiniz.

Bu arada ön bölümü klipsi olarak hazırlanan ve sıkılığını istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz tasarım seçenekleri de göz atmanız gereken  yastık modelleri arasında yer alıyor. U formu kazandırılmış olan boyun yastıkları gün içerisinde şekerleme yapanların mutlaka temin etmesi gereken eşyalardan biri haline geldi.

Gün içerisinde yapılan şekerlemeler nedeniyle boyun ağrısı yaşamınızı engelleyen bu tasarımlar yüksek kalite düzeyinde malzemelerle hazırlandığı için deforme olmadan çok uzun süre kullanılabiliyor. Elbette sitemizde yer alan tüm ürün modellerinde olduğu gibi boyun yastığı çeşitlerinde de fiyatları en uygun seviyede tutuyoruz. Yüz güldüren ödeme seçenekleri ya da ücretsiz kargo fırsatları gibi pek çok farklı ayrıcalıktan faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.