x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

Makyaj Gereçleri

Makyajınızın kusursuz görünmesi için mutlaka doğru malzemeleri kullanmalısınız. İdeal makyaj gereçleri ile fondötenden fara kadar tüm makyaj malzemelerinin yüzünüzde eşit bir şekilde dağılmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeleri de sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Fondöten ve allık gibi malzemeler ile birlikte kullanabileceğiniz makyaj fırçası çeşitleri geniş bir seçenek yelpazesi şeklinde kullanımınıza sunuluyor.

Kalın ve ince seçeneklerini gözden geçirebilir ve kullanım şeklinize uygun olanları seçebilirsiniz. Makyaj bazı ya da bronzer uygulamalarında kullanabileceğiniz fırça çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda makyaj fırçası çeşitlerinden oluşan setleri de gözden geçirebilirsiniz. Fiyatları bakımından çok daha avantajlı olan makyaj fırçası setleri içerisinde aplikatörlü modeller de yer alıyor.

Makyaj Süngeriyle Kusursuz Bir Makyaj Yapın!

Sitemizden kolaylıkla inceleyebileceğiniz ürün çeşitleri arasında makyaj süngeri modelleri de yer alıyor. Farklı kesimlerle hazırlanan makyaj süngerleri pudra ve fondöten uygulamalarının yanı sıra allık sürmek, kontür yapmak ya da gölgelendirme yapmak amacıyla da tercih edilebiliyor. Üçgen ya da damla şeklinde bir kesime sahip olduğundan yüzün her bölgesi için kullanıma uygun olan makyaj süngerlerini de set şeklinde temin edebilirsiniz.

Kaş fırçası ve hassas şekillendirici fırça çeşitleri de mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Kesik uçları sayesinde ince çalışmalarda da kullanılabilen fırçalar 2’li set halinde de temin edilebilir. Bu arada sitemizden takma kirpik çeşitlerini de kolaylıkla temin edebilirsiniz. Masa üstü ayna çeşitleri de makyajınızı daha konforlu bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

En Kullanışlı Makyaj Gereçlerinde Uygun Fiyat Fırsatı!

İhtiyacınız olan tüm makyaj gereçlerini tek bir koleksiyonda inceleyebilir, tek tıkla sepetinize atarak sipariş verebilirsiniz. Sizlere bu özel tasarım makyaj gereçlerini en uygun fiyat fırsatı ve geniş seçenek yelpazesi ile birlikte sunuyoruz. Kullandığınız tüm makyaj gereçlerini minimum bütçe ile yenileyebilir ve çok daha pratik olan bu ürün modelleri ile yenileyebilirsiniz.

Alışverişinizi tamamlamadan önce tutma aparatlı makyaj süngerlerinden ve cilt maskesi hazırlama setinden de sepetinize eklemeyi sakın unutmayın. Ayrıca takma kirpik yapışkanı çeşitlerinden de temin edin! Kaliteli ve kolay kullanılan makyaj gereci çeşitleri Miniso’da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.