x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

Primer

Kusursuz görünen bir makyaj için mutlaka cildinizi makyaj uygulamasına hazırlamanız gerekiyor. İşte bu noktada devreye giren ve cildinizi hafifçe nemlendirerek harika görünen bir makyaja hazırlayan primer çeşitlerini sitemizden temin edebilirsiniz. En kaliteli ve en kullanışlı makyaj bazı çeşitleri ile siz de mükemmel görünen bir makyaj uygulaması yapabilirsiniz. Üstelik sitemizde her cilt yapısına uygun olan primer çeşitleri bir arada!

Yağ kontrollü makyaj bazı çeşitlerine hemen göz atmaya başlayın. Özellikle yağlı bir cilde sahip olanlar için ideal bir seçenek olan bu ürünler ciltte parlama yapmıyor ve makyajın kolay dağılmasını önlüyor. Fondöten ya da pudra uygulaması için cildinizi mükemmel bir şekilde hazırlayarak cilt kusurlarının tamamen kapanmasına öncülük ediyor.

Cildinizi Primerle Makyaja Hazırlayın!

Daha sağlıklı görünen bir cilt görünümü için mutlaka kullanmanız gereken makyaj bazı çeşitleri arasında ışıltılı olanlar da bulunuyor. Hafif bir ışıltı kazandırarak cildinizin ve makyajınızın daha parlak görünmesine yardımcı olan bu ürünler, gece makyajı için harika bir seçim olabilir. Ayrıca sizlere geniş bir renk seçeneği de sunuyoruz. Cilt tonunuza en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Somon, pembe, mor, porselen beyazı, vanilya ve yeşil gibi seçenekler arasından dilediğinizi satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Cilt yüzeyine anında yayılan ve topaklanma yapmadığı için gayet konforlu bir kullanım şansı sunan makyaj bazı çeşitleri, günlük makyaj altına da kullanılabiliyor. Fondöten renginin daha eşit bir şekilde cilde dağılmasını sağlıyor. Makyajın kolay dağılmasını önlüyor olması da cabası!

Makyaj Bazı Çeşitlerinde Geniş Renk Skalası Burada!

Primer çeşitleri parmak, sünger ya da fırça ile kolaylıkla uygulanabilir. Makyajınızın gün boyunca pürüzsüz görünmesini sağlayan makyaj bazı çeşitleri profesyonel makyaj uygulamalarında da kullanıma uygundur. Denemek istediğiniz renklerin tümünü sepetinize atarak hemen siparişinizi tamamlayın.

Uzun süre kullanabileceğiniz gramajlarda hazırlanan ve donuk bir cilt rengi görünümüne canlılık kazandıran makyaj bazı fiyatları bakımından da avantajlı bir seçeneğe dönüşüyor. Bu ürünleri en cazip fiyatlarla satın alabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere çeşitli ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Bu sayede makyaj malzemesi ihtiyacınızı rahatlıkla sitemizden karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.