x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

Elbise Askısı

Düzenli bir gardıroba sahip olmanız hayal değil. Sadece doğru ürünleri seçerek siz de derli toplu ve aradığınız kıyafeti kolayca bulabileceğiniz bir gardıroba sahip olabilirsiniz. Sizler için pratik bir şekilde kullanılabilen elbise askısı çeşitlerini bir araya topladık. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve kullanmak isteyebileceğiniz askı çeşitlerini sepetinize sadece tek tıkla atabilirsiniz.

Küçük bir gardırobu en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak olan kıyafet askısı çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Çok sayıda pantolonu tek bir askıya asabilir ve bu sayede dolabınıza daha fazla kıyafet sığdırabilirsiniz. Sitemizde en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan 3 sıralı pantolon askısı çeşitleri de mevcut. Kırılmadan ve deforme olmadan uzun süre kullanabileceğiniz askı çeşitlerine hemen göz atın.

Çok Amaçlı Kullanıma Uygun Dolap Askısı Çeşitleri

Fular ve eşarp gibi eşyalarınızı da tek bir askıya asabilirsiniz. Bunun için özel olarak dizaynı yapılan dolap askısı çeşitlerini sitemizden temin etmeniz yeterli olacak. Aradığınız fuları ya da eşarbı hemen bulmanızı sağlayacak olan çok fonksiyonlu askı çeşitleri kravatlarınızı da düzenli şekilde muhafaza etmeniz için ideal bir ürün çeşidi oluyor. Çok fonksiyonlu askı çeşitleri için de minimum fiyatlar geçerlidir.

Dilerseniz tercihinizi ahşap askılık modellerinden yana kullanın. Ahşap materyalden hazırlanan bu ürünler farklı formları sayesinde ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmanızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda sizlere plastik malzemeden hazırlanan askı çeşitlerini de inceleme şansını sunuyoruz. Set ve kaliteli plastikten üretilen bu askıları da kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Tercihinizi kaliteden ödün vermeden, uygun fiyattan yana kullanabilirsiniz.

Elbise Askısı Çeşitlerinde Geniş Renk Skalası

Elbiselerinizi kırışmayacak ve deforme olmayacak şekilde asmanızı sağlayan askı çeşitlerinde sizlere geniş bir renk skalası sunuyoruz. Kullanmak istediğiniz renkleri kolaylıkla sitemizden temin edebilirsiniz. Bu arada seçenekleriniz arasında metal askı modellerinin olduğunu da belirtelim. Son derece uzun ömürlü bir kullanım sunan metal askı çeşitleri arasında gömlek asmak için özel olarak dizayn edilen modeller de bulunuyor. Gömleklerinizi özellikle omuz kısmında iz yapmayacak şekilde asmanızı sağlayan bu tasarımları mutlaka inceleyin. Uygun fiyatlar ve yüz güldüren ödeme seçeneklerinden siz de faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.