x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin
49,99 TL
19,99 TL
%60 indirimli
49,99 TL
19,99 TL
%60 indirimli
49,99 TL
19,99 TL
%60 indirimli
49,99 TL
19,99 TL
%60 indirimli

Cilt Temizleme Cihazları

Cilt temizliğinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan cilt temizleme cihazı çeşitleri sitemizden en uygun fiyatlarla temin edilebilir. özel olarak tasarlanan ve ergonomik bir yapıya sahip olduğu için her yüz şekline mükemmel bir uyum sağlayabilen cilt temizleme cihazları özellikle burun kenarlarındaki fazla yağın ve siyah noktaların temizliğinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor.

Yüzgeç şeklinde dizayn edilen yüz temizleme cihazı modelleri dayanıklı ve cilde zarar vermeyen silikon malzeme kullanılarak üretiliyor. Bu sayede çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bu özel cihaz sayesinde sadece cildinizdeki yağı ve kiri değil, makyajı ve ölü hücreleri de kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Su Geçirmeyen Özel Yüz Temizleme Cihazları

1 metre derinlikteki suda 30 dakika boyunca su geçirmezlik özelliğini koruyabilen cilt temizleme cihazları yüz temizleme jeli, köpüğü, sıvısı ya da sabun çeşitleri ile birlikte de kullanılabiliyor. Banyoda ve nemli ortamlarda da son derece güvenli bir şekilde kullanılabiliyor olması dikkatlerden kaçmıyor. Kullanım sonrasında durulayabilirsiniz. Üzerinde partikül ya da kir kalıntısı kalmadığından sadece durulayarak yeniden kullanıma hazır bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Yüz temizleme cihazlarının bir tarafı son derece ince ve yumuşak, diğer tarafı ise daha sert ve kalın olarak dizayn edildi. Her cilt tipinde kullanıma uygun olan ürünün her iki tarafını da ihtiyacınıza uygun şekilde kullanabilir ve cilt temizliğinin gayet etkin bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Titreşimli olan ürün aynı zamanda cildinize masaj da yapıyor.

8 Farklı Titreşim Frekansına Sahip Cilt Temizleme Cihazları

Ürün 8 farklı titreşim frekansı sunacak şekilde dizayn edildi. Cildi temizlerken titreşim özelliği sayesinde masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırıyor. Bu sayede cildin daha sağlıklı bir form kazanmasını sağlıyor. Dilerseniz ürünü cildinize nemlendirici kremin çok daha hızlı nüfuz etmesi için de kullanabilirsiniz.

Nemlendirici kremler ya da maskeler gibi cilt bakım ürünlerinin emilimini daha iyi yapabilmek amacıyla da kullanılabiliyor. Üzerinde açma kapama ve titreşim seçeneği düğmeleri bulunan cilt temizleme cihazı farklı renk seçenekleri eşliğinde incelemeniz için sizi bekliyor. Uygun fiyatları siz de avantajlı bir alışveriş seçeneğine dönüştürün.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.