Yarışma Koşulları
 1. 1. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 18.09.2018 tarihli ve 24951361-255.05.02-E.9358 sayılı izni ile kapsam dışı düzenlenmektedir.
 2. 2. Kampanya katılımları, 20.09.2018 saat 10:00’da başlayıp, 20.10.2018 saat 23:59’ da sona erecektir.
 3. 3. Yarışma sonunda, jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu belirlenen Birinciye; 5.000 TL nakit +1.000 TL değerinde Miniso hediye çeki, İkinciye; 500 TL Miniso hediye çeki, Üçüncüye; 250 TL Miniso hediye çeki verilecektir.
 4. 4. Kampanya tarihleri arasında şarkı sözleri belirtilen;     Bu dünyayla renklenen her günün her anı canlı ve güzel.”  “Bunu Ben de Söylerim Jingle Yarışması”na Instagram sosyal medya hesabımızdan #minisoilehepeglen hashtag’i ile yukarıda belirtilen sözleri enstrümanlı ya da enstrümansız olarak seslendirerek paylaşım yapanlar katılımcı olmaya hak kazanacaktır.
 5. 5. Katılımcılar arasından jüri tarafından seçilecek 5 kişi finalist olmaya hak kazanacaktır. Finale kalan 5 kişinin videoları (Katılım amacıyla çekilecek videolarda katılımcılar kimlikleri belli olmayacak şekilde çekim yapacaklardır.) Miniso Instagram hesabından ve websitesinden paylaşılacaktır. Hak kazanan bu 5 finalist arasından 3 kişi kazanan olarak belirlenecektir. Yarışmada ödül almaya hak kazanan birinci, ikinci ve üçüncü MINISO jürisi tarafından belirlenecektir.
 6. 6. Katılımcılar arasından seçilen 5 finalist 22.10.2018 tarihinde juri tarafından belirlenecektir.                                                                     
 7. 7. Yarışmayı kazananlar 09.11.2018 tarihinde açıklanacaktır.
 8. 8. Yarışmaya sunulan eserlerden yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olanlar esas alınacaktır.
 9. 9. Kampanya’ya Instagram’da #minisoilehepeglen etiketi (“hashtag”) kullanımı yapmadan katılan katılımcılar, kampanyaya katılmamış sayılacaktır.
 10. 10. Kampanya Katılımcıları, internet aracılığı ile ulaştıkları, yukarıda belirtilen Instagram sayfasına gönderecekleri cevaplarında toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinliklerde bulunamazlar, belli bir politik görüşü destekleyici, hakaret, tehdit, taciz amacı taşıyan ve kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir video, fotoğraf, ileti veya bilgiyi iletemezler. Ayrıca katılımcılar, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, hesaplarda yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır. Yukarıda belirtilen kurallara aykırı hareket eden herhangi bir katılımcı Yarışma’ya katılmamış sayılacak ve ödül hakkı kazanamayacaktır. Bu maddede belirtilen ve benzeri durumlardan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluk katılımcılara aittir ve katılımcılar, Miniso’nun bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdürler.
 11. 11. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 12. 12. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 13. 13. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 14. 14. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için, ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.
 15. 15. Yarışma sonuçları, MINISO Türkiye sosyal medya hesaplarından ve websitesi üzerinden kamuoyu ile paylaşılacak olup, kazanan kişilere ayrıca sosyal medya üzerinden özel mesaj iletilecektir.
 16. 16. Kampanya’ya Instagram ve YouTube’da etiket (“hashtag”) kullanımı yapmadan video paylaşımı ile katılan katılımcılar, Kampanya’ya katılmış sayılmayacaktır. MINISO, bu kuralı değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.
 17. 17. MINISO çalışanları ve birinci dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar. Katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
 18. 18. Kullanıcılar, bildirdikleri sms, e-posta vb. iletişim adresleri aracılığı ile MINISO’nun kendileri ile iletişim kurmasına, ayrıca ilgili iletişim adreslerini MINISO’nun kampanya ve/veya promosyon tanıtımlarından haberdar etmek için kullanabileceğini kabul ve beyan ederler.
 19. 19. Katılımcılar sadece kendileri adına Kampanya’ya katılabilirler, başkası adına Kampanya’ya katılımlar geçersizdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.