x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

Oje Temizleyiciler

Oje çıkarmak arık kadınlar için sıkıntı olmaktan çıkıyor ve büyük bir keyfe dönüşüyor. Çünkü sizler için hazırlanan en kaliteli oje çıkarıcı çeşitlerini en uygun fiyatları eşliğinde satın alma şansı elbette Miniso’da! Bundan böyle ojelerinizi çıkardığınızda tırnaklarınızda kalan oje kırıntıları görmeyeceksiniz. Hatta tırnaklarınızda eski ojenin rengini de görmeyeceksiniz. Aseton çeşitlerinde aradığınız o kalite burada!

Sizlere oje çıkarma mendillerini de cazip fiyatlarla satın alma fırsatı sunuyoruz. Pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan oje çıkarma mendilleri fresh meyve kokularıyla çok daha çekici bir form kazanıyor. Tırnaklara hiçbir zarar vermeden nazikçe temizleyen ve kullananların bir daha vazgeçemediği bu ürünleri mutlaka siz de denemelisiniz.

Ojenizi Çıkarırken Tırnaklarınıza Bakım Yapın!

Tırnak etlerinize bakım yapan ve aynı zamanda tırnaklarınızı güçlendiren aseton çeşitlerini de sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Oje çıkarma mendili çeşitlerini tırnaklarınızın üzerinde sadece 30 saniye bekletin. Sonrasında yukarıdan aşağıya doğru kaydırdığınızda ojenin kolayca temizlendiğini göreceksiniz. Kırmızı oje ya da siyah ojenin bile en kolay şekilde tırnaklardan temizlenmesini sağlayan bu ürünler bir harika!

Karpuz, çilek, elma, limon gibi en sevilen ve en fresh kokularla dizayn edilen oje çıkarma mendilleri çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir formda üretildi. İçerisinde zaten ideal oranda aseton bulunduğu için herhangi bir katkı yapmanız ya da ekstra aseton eklemenize hiç gerek yok. Her bir asetonlu mendil tek kullanımlıktır.

Zengin Besleyici İçerikli Oje Çıkarma Mendilleri

İçerdiği vitaminle tırnaklarınıza bakım yapan ve ekstra kurumaya neden olmayan oje çıkarma mendillerini kullanmadığınızda kapalı tutun. Bu sayede mendillerde bulunan asetonun uçmasını önleyebilirsiniz. Hem el hem de ayar tırnaklarınızda bulunan ojeyi pratik şekilde çıkarmanızı sağlayan bu ürünler aynı zamanda oje sürerken bulaşan yerleri temizlemeniz için de doğru tercih!

Tırnaklarınıza bakım yapan ürün çeşitlerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda en trend renkleri yansıtan oje çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Siparişinizi tamamlamadan önce mutlaka oje çeşitlerinden de sepetinize atın. Uygun fiyatları siz de avantaja dönüştürün. Tüm siparişleri kısa zamanda istediğiniz adrese ulaştırıyoruz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.