x
TÜRKİYE’DE KISA SÜREDE ÇOK SEVİLEN MINISO, MAĞAZA SAYISINI HIZLA ARTIRIYOR

TÜRKİYE’DE KISA SÜREDE ÇOK SEVİLEN MINISO, MAĞAZA SAYISINI HIZLA ARTIRIYOR

06 Haziran 2017

MINISO, Türkiye’de yatırımlarına yeni açacağı mağazalarıyla devam ediyor. Haziran ayında Akasya ve Akbatı AVM’lerde mağaza açacak olan marka, yılın ikinci yarısında her ay 2 mağaza açarak büyümeye devam edecek.

MINISO, Temmuz ayında İstanbul Forum ve Viaport AVM’de mağaza açmaya hazırlanırken, Ağustos ayında Vialand ve Capacity mağazalarını müşterileri ile buluşturacak. İstanbul’dan sonra tüm Türkiye’de perakende pazarında güçlenmeyi planlayan marka, Anadolu’ya açılmak için hazırlıklara başladı.

Her hafta yenilenen, inovatif ürünler
Kaliteli yaşamın herkesin hakkı olduğu felsefesini savunan; kendisini kaliteli, yaratıcı ve eğlenceli tasarımları, ulaşılabilir fiyatlara tedarik etmeye adamış global bir marka olan MINISO, her hafta yenilenen ürün gruplarını müşterileri ile Türkiye’de buluşmaya devam ediyor. Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6 bin çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası MINISO, şimdiden kendi sadık müşteri kitlesini oluşturdu. Sürekli yenilenen farklı ürünleri ve ulaşılabilir fiyatlarıyla her tüketicinin kaliteli ürünleri rahatlıkla satın almasına özen gösteriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.