x
MINISO RAFLARI YERLİ ÜRETİCİYE AÇILIYOR

MINISO RAFLARI YERLİ ÜRETİCİYE AÇILIYOR

05 Mart 2019

MINISO RAFLARI YERLİ ÜRETİCİYE AÇILIYOR

2016 yılının Aralık ayında Türkiye operasyonuna başlayan küresel fast-fashion markası MINISO, Türkiye’den ürün tedarik etmek üzere yerli üreticilerle görüşmelere başladı. MINISO ürünlerine güvenen üreticilerin başvurularını bekliyor

Dünyada 70 ülkede 3000’den fazla mağazası ile küresel bir marka haline gelen; tasarım, kalite ve ulaşılabilir fiyat avantajıyla Türk tüketicisi tarafından da oldukça sevilen Miniso, sürekli değişen 6 bin çeşidi aşkın ürünüyle her dönem özgün seçenekler sunmaya devam ediyor. Dünyada en iyi üreticilerle çalışarak farklı tasarımlarla kaliteli ürün gruplarını birleştiren MINISO, Türkiye’den üreticilere de raflarında yer açmaya hazırlanıyor. Halihazırda 19’u İstanbul’da olmak üzere 31 mağazası ve online satışları ile müşterisiyle buluşan marka yıl sonunda Türkiye’de 50 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Mağaza açarak büyümenin yanı sıra mottolaştırdığı kalite-tasarım-ulaşılabilir fiyat politikasındaki ürün gamını zenginleştirip, müşterilerine yeni ürünler de sunmak isteyen MINISO, bu sebeple yerli üreticilerle de görüşmelere başladı.

Nasıl başvuru yapılır?

MINISO, markasının tasarım, kalite ve fiyatlandırmasına uygun üretim yaptığını düşünen üreticilerin başvurularının bekliyor. Başvuru yapmak isteyen firmaların/şahısların, www.miniso.com.tr web sitesinin ilgili bölümünden, başvuru için talep edilen bilgileri eksiksiz bir şekilde info@miniso.com.tr adresine ürün portföyünü de gösteren bir tanıtım kitapçığı/sunum dosyası ile göndermeleri yeterli. MINISO, başvuruları incelendikten sonra uygun görülen talepler için firmalar/şahıslar ile irtibata geçiyor.

Miniso girişimcilere de kapılarını açtı

Geçtiğimiz yılın ağustos ayında genç bir girişimcinin buluşu olan pratik filtre kahve ürününü raflarına çıkartan marka, inovatif ürünü olan girişimcilere de her zaman raflarında yer ayırıyor. MINISO bu şekilde Türkiye’nin ve girişimcilerin markalaşma sürecine destek veriyor.

 

MINISO Hakkında:

MINISO, kaliteli yaşam ve müşterilerin ihtiyaçlarına riayet etme felsefesini savunan; kendisini, müşterilerine kaliteli, yaratıcı ve erişilebilir fiyatlı ürünler tedarik etmeye adamış global bir markadır. 2013 kuruluşundan bu yana, MINISO 70 ülke ve bölgede sadece altı yılda 3000'den fazla mağaza açarak, 2017'de 1.8 milyar dolarlık satış gerçekleştirmiştir. MINISO, yeme-içme, hızlı giyim ve eğlence sektörleri ile alışveriş merkezlerinin ana gücü haline gelerek moda ve eğlenceyi bir araya getiren yeni bir iş stili yaratmıştır. Kaliteli yaşama dönük ‘fast fashion’ felsefesini gerçekleştiren MINISO, müşterilerin mutluluk, moda ve iyi bir yaşam tarzı tecrübe edebilmelerini sağlamak için yepyeni ve eğlenceli bir alışveriş ortamı oluşturmaya odaklanmaktadır.

MINISO, dünyanın her yerinden en iyi malzemeleri seçerek ürün yapısını optimize etmede ve ürün yönetiminde özenli olmada ısrarcı konumdadır.  Yüksek kaliteli ve yaratıcı ürünler satma konusunda istikrarlı olan MINISO, aynı zamanda müşterilerin alışveriş deneyimine de büyük önem vermektedir. MINISO mağazalarının çoğu; insanların gündelik hayatlarına yakın mesafede bulunan ve yüksek modaya ev sahipliği yapan merkezi bölgelerdeki büyük alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. MINISO müşterilerine her zaman mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için çaba sarf etmektedir.

Bilgi için: Gonca Yılmaz Elbaşı / gonca.elbasi@miniso.com.tr 05077880738

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.