x
Miniso’dan kahve severler için yepyeni bir deneyim ‘Pratik Filtre Kahve’

Miniso’dan kahve severler için yepyeni bir deneyim ‘Pratik Filtre Kahve’

05 Eylül 2018

Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6.000 çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, müşterilerini yepyeni bir ürünle buluşturuyor.
Genç bir girişimcinin buluşu olan ürün, kahve makinesine ya da french press’e ihtiyaç duyulmadan, mısır püskülünden üretilen kahve poşeti sıcak suda 5 dakika bekletilerek içime hazır oluyor. Poşet çay ile aynı mantıkta hazırlanan ürünün yoğunluğu damak zevkine göre ayarlanıyor.
Doğada çözünebilen mısır fiberi filtresi sayesinde %100 Arabica ve Guatemala menşeli kahve daha hızlı hazırlanabiliyor ve yoğunluğu ayarlanabiliyor. Ürünün ikili deneme boyu da deneyimlemek isteyenler için çeşitler arasında yer alıyor. Minoso’nun gıda sınıfındaki bu ilk ürününe Miniso mağazalarından ve online mağazadan ulaşılabiliyor. Miniso bu hareketi ile hem inovatif kimliğine yeni bir ürün katıyor hem de genç girişimcileri destekliyor.


Pratik Filtre Kahvenin Yolculuğu
Genç bir girişimcinin, ofiste frenchpress ile kahve hazırladıktan sonra temizlemesine harcadığı zamana alternatif çözüm olarak ürettiği Pratik Filtre Kahve’nin yolculuğu Miniso etiketiyle devam ediyor. Filtre kahvenin pratik bir şekilde demlenmesinin de mümkün olduğu, paketinin üzerinde bulunan “sıcak su ekle, salla, keyfini çıkar” ibaresiyle açık bir şekilde anlaşılıyor. Bir paketin içinde 10 adet kahve poşeti bulunduran bu inovatif ürünün 2’li deneme boyu da mevcut. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.