x
MINISO’NUN YENİ KOZMETİK SERİSİ MINI PONI ÇOK YAKINDA TÜRKİYE’DE

MINISO’NUN YENİ KOZMETİK SERİSİ MINI PONI ÇOK YAKINDA TÜRKİYE’DE

15 Ağustos 2017

MINISO 5 Ağustos'ta, MINI PONI kozmetik serisini tanıtmak için büyük bir lansman toplantısı gerçekleştirdi. MINISO'nun küresel kurucusu ve tasarımcısı olan Miyake Junya, toplantıda şu anda kozmetik grubunun MINISO'nun en popüler kategorilerinden biri olduğuna ve MINISO’nun en iyi tedarikçilerle işbirliği konusunda ısrarcı, kendisini makyaj ürünleri geliştirmeye adamış global bir marka olduğuna dikkat çekti. Güçlü işbirliği sayesinde MINISO, tüketicilere sunduğu ulaşılabilir fiyatlarla en iyi ürünleri satın alabilme vaadini kozmetik grubunda bir üst seviyeye taşıyor.

Diğer makyaj serilerinin aksine, en son üretim teknolojisini kullanan MINI PONI serisi, geleneksel ürünlerin sınırlamalarını aşan ve bu temelde cesur bir yenilik yaratacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Küresel pazarda da rekabet avantajı kazanacağına inanılan seri, kozmetik endüstrisinin devi MINISO ve Intercos tarafından ortaklaşa araştırılmış ve geliştirilmiştir. Intercos dünyanın en iyi kozmetik tedarikçisi olarak dünyanın en büyük 30 kozmetik markasının %86'sına Ar-Ge ve üretim hizmetleri sunmaktadır. Intercos aynı zamanda birçok dünyaca ünlü markanın da stratejik ortağıdır.

MINI PONI serisi, 37 çeşit ürünle 3 kategoriye (ten, dudak ve göz) ayrılmıştır. Mevcut renk trendini takip etmenin yanı sıra, bu seride, makyajın etkisi arttırılırken aynı zamanda cildin nemini kaybetmemesi, daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirilmesi gibi teknolojik ve işlevsel seviyeler iyileştirilerek tüketici deneyiminin geliştirilmesi amaçlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.