x
Marka Profili

Günümüzün genç kitlesinin hayatına küçük, ulaşılabilir renkler katması için buradayız!

MINISO, yüksek kaliteli ev eşyaları, kozmetikler ve yiyecekleri uygun fiyatlarla sunan, Japon esintili bir yaşam tarzı ürün perakendecisidir. CEO Ye Guofu tarafından kurulan MINISO, 2013 yılından bu yana ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, İspanya, BAE, Hindistan ve Meksika dahil olmak üzere 80'den fazla ülke ve bölgede 4.200'den fazla mağaza açmıştır.

Eğlenceli, yüksek kaliteli sürekli yenilenen ürünler sunuyoruz!

MINISO'da "daha iyi bir yaşamın fiyatla hiçbir ilgisi yoktur" sözümüz var - ve bu misyon bizi dünya çapında değer ve kalite bilincine sahip tüketiciler için iyi yapılmış kaliteli ve yüksek tasarımlı ürünler sunmaya her daim teşvik etmektedir.


Ürün geliştirmemizden müşterilerimizin sahip olmasını istediğimiz duyguya kadar MINISO üç temel ilkeye dayanmaktadır:

• Uygun fiyatlı yüksek kalite: tasarımdan malzemeye kararlarımıza rehberlik eder

• Keyif: Müşterilerimizin mağazalarımızdayken yaşadıkları his

• Neşe: Müşterilerimizin mevcut çok çeşitli ürünlerimizle karşılaştıklardında hissettikleri onları sarmalayan neşe dolu his

2020'de MINISO, "Hayat eğlence içindir, MINISO" adlı yeni bir slogan başlattı. MINISO, onlara mümkün olan en keyifli alışveriş deneyimini yaşatmak için günümüz gençliğiyle daha da uyumlu, tutum ve davranışlarını daha net anlayan bir marka olmayı hedefliyor. Onların doğayı taklit etmeyi adresleyen“temele ve sadeye dönüş”seslerini duyarak ilerliyoruz.  

MINISO, Coca Cola, Marvel, Hello Kitty, Susam Sokağı, Mickey ve Minnie, Pembe Panter, We Bare Bears ve Beijing's Palace Museum gibi dünyaca ünlü markalarla işbirliği yaparak, alışveriş yapanlarımız arasında oldukça popüler olan eğlenceli çapraz ürünler piyasaya sürdü.

Franchise operasyon yapımızdan birinci sınıf tedarik zinciri malzemeleri ve imalatına kadar, yeni ve modaya uygun ürünleri sık sık raflara getirmemizi sağlayan en esnek perakende iş modellerinden birine sahip olduğumuza inanıyoruz.

Bu ürün hattını tam ve orijinal tasarıma sürekli bağlılık içinde tutmak için MINISO Tasarım Akademisi'ni (MDA) kurduk ve yüksek kaliteli ürünler yaratmak için Finlandiya, Danimarka, Norveç, İspanya ve Güney Kore'den en iyi tasarımcıları ile birlikte çalıştık. Yaratıcılığı ve pratikliği ustaca harmanlayan kaliteli ürünler - markaya iF, Red Dot ve A 'Design ödülleri gibi bir dizi uluslararası tasarım ödülü kazandırdı.

İşimizin bu temel unsurlarının önümüzdeki yıllarda da kazanan perakende formülümüz olmaya devam edeceğine inanıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.