x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin

USB Çoklayıcı

İhtiyacınızın olan teknolojik ürün çeşitlerini de sizlerle en uygun fiyat avantajı eşliğinde buluşturuyoruz. Bilgisayar donanımları ve aksesuar çeşitlerini sitemizden temin ederek siz de minimum fiyat ayrıcalığından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı ürün çeşitlerini uzaklarda aramayın. Pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan USB çoğaltıcı çeşitleri de burada! Beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize atın.

Sizlere çok sayıda farklı modeli bir arada inceleme şansı sunuyoruz. Tasarımıyla da dikkat çeken USB çoklayıcı çeşitleri farklı port seçeneklerini de sizlere sunuyor. Sitemizde 4 portlu olan ve yüksek kalite düzeyinde malzemeler ile hazırlandığı için çok uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz modeller de yer alıyor. Yıllarca yeni bir ürün satın almaya ihtiyaç duymayacaksınız.

Lisanslı USB Port Çoklayıcı Çeşitleri Sitemizde!

Uzun kullanım ömrü beklentisini her yönüyle karşılamayı başaran USB port çoğaltıcı çeşitleri bilgisayara pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilir. İç donanımında kullanılan malzemeler de dayanıklı ve kaliteli olduğundan performansından sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ayrıca çizgi film karakterlerinden esinlenilerek hazırlanan, lisanslı ürün modellerine sahip olma keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. Sevimli ayıcık görünümlü ürün modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Windows 7/8/10, Linux, Android, Mac ve OS işletim sistemlerini destekleyen USB çoklayıcı fiyatları bakımından da son derece avantajlı bir seçeneğe dönüşüyor. Farklı işletim sistemlerine sahip olan bilgisayarlarda da kolaylıkla kullanabileceğiniz bu tasarımları hemen incelemeye başlayın. Dilediğiniz rengi ya da tasarımı seçerek sadece tek tıkla sepetinize atabilir ve Miniso ayrıcalıkları eşliğinde satın alabilirsiniz.

USB Çoğaltıcı Çeşitlerine Daha Fazla Ödemeyin!

Tek bir USB portunu kullanarak 4 farklı USB portu sunan bu tasarımlar her evin ve her ofisin ihtiyacı! Ofisinizin teknolojik donanım ve aksesuar ihtiyaçlarını da sitemizden karşılayabilirsiniz. İdeal uzunlukta kablosuyla kolay kullanım avantajı da sunan bu modeller gereksiz kablo görüntüsünü ortadan kaldırıyor.

Özellikle kablo bağlantı bölümleri güçlendirilmiş olan USB çoklayıcılarıyle bu önemli ihtiyacını karşılayabilir ve pek çok farklı cihazın bilgisayarınız ile bağlantısını aynı anda sağlayabilirsiniz. Miniso avantajlarıyla tanışın ve siz de alışverişinizi hemen tamamlayın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.