x

HEDİYE ÇEKİ ŞARTLAR & KURALLAR

Genel
Burada belirtilen koşul ve şartlar, MINISO mağazalarımızda satılan Hediye Çekleri için geçerlidir. MINISO hediye çekini satın alarak burada belirtilen koşul ve şartları (”Koşul ve Şartlar”) kabul etmiş sayılırsınız. MINISO Koşul ve Şartları yorumlama, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Miniso.com adresinde son geçerli Koşul ve Şartlar yer alacaktır.

MINISO Hediye çeki MINISO Türkiye mağazalarında geçerlidir. Diğer ülkelerdeki MINISO mağazalarında kullanımı talep edilemez. Seçtiğiniz ürün(ler)’i tamamen veya kısmen MINISO hediye çeki ile ödeyebilirsiniz.

Geçerlilik
Her bir MINISO Hediye çeki üzerinde belirtilen tutar kadar değerlidir. Hediye çeklerinin minimum satış değeri ise 25 TL’dir. Hediye çeki parçalı kullanıma uygun değildir, tek seferde yapılan alışverişlerde tutarın tamamının kullanılması gerekmektedir. Hediye çeki tekrar kullanılamaz.

MINISO hediye çekleri iade edilemez, para iadesi talep edilemez, para yerine kullanılamaz. Yalnızca MINISO mağazalarında geçerlidir.

MINISO hediye çekleri üzerinde yazan tarihe kadar geçerlidir. Geçerlilik süresinin bitiminde, alışveriş için kullanılamaz, yeniden etkinleştirilemez veya kullanılmayan bakiye geri ödenemez.

İadeler
Ürün değişimi ve iadelerde MINISO mağazalarında iade edilen ürün(ler)’ün TL tutarı kadar ürünle değiştirilecek ya da TL tutarı kadar iade çeki düzenlenecektir. Ürünün iadesinin para iadesi şeklinde yapılması talep edilemez. İadelerde MINISO iade prosedürü geçerlidir.

MINISO hediye çekleri nakit ile değiştirilemez.

Sınırlı Sorumluluk
MINISO satılan bir hediye çekinin daha sonra kaybolmasından, çalınmasından, etkisiz hale gelmiş olmasından (barkod kısmının okunamaması) veya hasar görmesinden sorumlu tutulamaz.

Şirket Bilgilerin
Firma Adı :Miniso Mağazacılık A.Ş.

Firma Adresi :Atatürk Bulvarı No:72 Kat: 3 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 0621051828100015

Müşteri Hizmetleri

Firma Adı :Miniso Mağazacılık A.Ş.

Telefon :0212 671 62 62

E-posta :info@miniso.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.