x

Haberler Blogu

MINISO RAFLARI YERLİ ÜRETİCİYE AÇILIYOR

05 Mart 2019

MINISO RAFLARI YERLİ ÜRETİCİYE AÇILIYOR

2016 yılının Aralık ayında Türkiye operasyonuna başlayan küresel fast-fashion markası MINISO, Türkiye’den ürün tedarik etmek üzere yerli üreticilerle görüşmelere başladı. MINISO ürünlerine güvenen üreticilerin başvurularını bekliyor

Miniso’dan kahve severler için yepyeni bir deneyim ‘Pratik Filtre Kahve’

05 Eylül 2018

Miniso çok sevilen inovatif ürünleri arasına kahve severler için yepyeni bir ürün ekledi. Miniso mağazalarında ve online mağazada satışa sunulan ürün, zahmetsizce filtre kahve kahve içmek isteyenler için french press ya da kahve makinesi kullanılmadan 5 dakikada filtre kahve içebilme imkanı sağlayacak.

MINISO IF TASARIM ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

07 Haziran 2018

Miniso, dünyanın saygın tasarım ödüllerinden IF Awards’da 4 farklı ürünü ile ödüle layık görüldü

MINISO 1 YAŞINDA!

04 Ocak 2018

İnovatif Japon markası Miniso, Türkiye’de 1. yaşını kutluyor. İlk Mağazasını Ataşehir Watergarden AVM’de açan ve yoğun ilgi gören Miniso, 1. yılını 23 mağaza ile kapattı… Ünlü İtalyan kozmetik üreticisi Intercos’la birlikte yaratılan MINI PONI serisini Aralık ayında görücüye çıkaran Miniso’nun yüzde 100 Alman üretimi vegan kozmetik serisi de bahar aylarında raflardaki yerini alacak.

MINISO KURUCUSU VE BAŞ TASARIMCI MIYAKE JUNYA RÖPORTAJI

04 Ocak 2018

Ürün tasarımına oldukça önem veren MINISO'nun tasarım ekibinin başında aynı zamanda markanın kurucusu da olan Miyake Junya var. Japon tasarımcı 2013 yılında kurulduğundan bu yana hızla büyüyen markanın hem tasarım noktalarını hem de kuruluş hikayesini anlattı.

MİNİSO TÜRKİYE'DE 21., BURSA'DA İLK MAĞAZASINI SUR YAPI MARKA AVM'DE AÇTI

15 Aralık 2017

İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra MINISO, Bursa’daki ilk mağazasını açtı. Bursa'nın ikinci mağazası ise Zafer Plaza'da açılacak!

MİNİSO İZMİR’DEKİ İLK MAĞAZASINI MAVİBAHÇE’DE AÇTI

09 Kasım 2017

Ankara mağazası ile birlikte 14 şubeye ulaşan MİNİSO 15. Mağazasını İzmir’deki Mavibahçe AVM’de açtı. İzmirliler tarafından sabırsızlıkla beklenen MİNİSO açıldığı gün büyük ilgi gördü. İzmirlilere ikinci mağaza ise Optimum İzmir’de açılacak.

MİNİSO’NUN 14. MAĞAZASI MALTEPE KÜÇÜKYALI’DAKİ HILLTOWN AVM’DE AÇILDI

09 Kasım 2017

Watergarden, Meydan, Maltepe Park, Kanyon, Akasya, Akbatı, Forum, Viaport, Capacity, Vialand, Mall of İstanbul, Optimum ve Ankara Kentpark mağazalarından sonra MİNİSO, 14. mağazasını Ekim 2017’de faaliyete geçen Maltepe Küçükyalı’daki Hilltown AVM’de açtı.

MİNİSO ANKARA’DAKİ İLK MAĞAZASINI KENTPARK AVM’DE AÇTI

09 Kasım 2017

İstanbul’daki 12 mağazasının ardından Ankara, İzmir ve Bursa mağazaları için çalışmalarını hızlandıran MİNİSO, Ankara’daki ilk mağazasını Kentpark AVM’de açtı.

MINISO’NUN YENİ KOZMETİK SERİSİ MINI PONI ÇOK YAKINDA TÜRKİYE’DE

15 Ağustos 2017

MINISO yeni kozmetik serisi MINI PONI için dev kozmetik üreticisi Intercos ile işbirliği yaptı.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.