x

Blog

Günlük ve Haftalık Kişisel Bakım Önerileri

10 Ağustos 2022

Günlük ve haftalık kişisel bakımınıza dikkat ederek daha sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Günlük bakımda genel olarak temizlik ve nemlendirme işlemlerini ön planda tutarken haftalık kişisel bakımda daha detaylı bir şekilde konuya yaklaşmanız gerekebilir. 

Vücut Peelingi (Scrub) Önerileri

03 Ağustos 2022

Vücut peelingi ürünlerini seçerken cilt yapınızı göz önünde bulundurmalısınız. En iyi peeling ürünü her cilt türü için farklı bir seçim gerektirir. Kuru veya hassas bir cilde sahipseniz iri tanelere sahip olan ve partikülleri ile dikkat çeken ürünleri seçebilirsiniz. Vücudunuzun kurumaya ve batık oluşumuna meyilli olan bölgeleri, peeling uygulamasındaki en önemli yerlerdir. 

Makyaj için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

28 Temmuz 2022

Eşsiz ve doğal bir görünüme sahip olabilmek için çeşitli makyaj uygulamalarındanyararlanabilirsiniz. Bu noktada işlevsel makyaj malzemeleri nelerdir diye merakediyor olabilirsiniz. Nemlendirici, makyaj bazları, kapatıcı, ruj, fondöten ve daha pekçok farklı ürün sayesinde makyajınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirmeyebaşlayabilirsiniz.

MINISO RAFLARI YERLİ ÜRETİCİYE AÇILIYOR

05 Mart 2019

MINISO RAFLARI YERLİ ÜRETİCİYE AÇILIYOR

2016 yılının Aralık ayında Türkiye operasyonuna başlayan küresel fast-fashion markası MINISO, Türkiye’den ürün tedarik etmek üzere yerli üreticilerle görüşmelere başladı. MINISO ürünlerine güvenen üreticilerin başvurularını bekliyor

Miniso ile Kırtasiye Alışverişini Keyifli Hale Getirin

21 Ocak 2019

Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6 bin ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, sonbaharın gelmesiyle okula hazırlık sürecinde ihtiyaç duyulan ürünleri, heyecanlı öğrenciler ve veliler için raflara taşıyor.

Miniso Yepyeni Ahşap Oyuncak Serisi ile Geliyor

21 Ocak 2019

İnovatif Japon markası Miniso her alandaki titizliğini çocuk ürünlerine de taşıyor. Ahşap ürün grubuyla ebeveynlerin gönlünü kazanacak olan markanın bu yeni serisi çocukların da beğenisini kazanacak. 

Karaktere Göre Parfüm; Miniso'da

21 Ocak 2019

Zoru seven Koç'tan hayat veren enerjisiyle büyüleyen İkizler'e, otoritenin tutkuyla bütünleştiği Aslan'dan fantastik Balığa tüm burçlar için özel tasarlanmış parfümler Miniso'da

Miniso Güne Renk Katıyor

21 Ocak 2019

Bir yaz dönemi daha geride kalırken herkes günlük rutinine geri dönmeye başladı. Şimdi okula ve işe konsantre olmak Miniso'nun rengarenk ürünleriyle çok kolay!

Miniso ile Hep Eğlen @minisoturkey

21 Ocak 2019

'Miniso ile Hep Eğlen' etkinliğimiz için otelimize geri döndük. Gruplara ayrılan bloggerlarımız taktıkları Miniso kulaklıkları ile son ses müzikte, eşinin söylediği kelimeleri anlamaya çalıştı. 

Sercan Badur

21 Ocak 2019

Yeni başlayan projeler, devam eden oyunlarım arasında ayırabildiğim ilk vaktimde Miniso Mağazası'na gidip alışveriş yapma fikri harikaydı. BLuetooth kulaklıkları ve höporlörlere bayıldım! 

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.