E-BÜLTEN
ABONELİĞİ

E-bültenimize abone olun. Kampanya ve indirimleri kaçırmayın.

Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Miniso.com.tr sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, cinsiyet, doğum tarihi, e-mail) sadece üyelik sırasında sizlerden talep etmektedir.

Miniso Mağazacılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilen genel ve özel kampanya, promosyon, indirim, tanıtım, üyeliğe özel avantajlardan yararlanma ve benzeri olanaklar sunan müşteri odaklı bir pazarlama programıdır. Üye, Program'a dahil olmak için alışveriş bilgisi, ad, soyad, cep telefon numaraları, doğum tarihi, yaşadığı şehir, cinsiyet, gibi kişisel bilgilerinin ve elektronik programlar nedeniyle ulaşılabilen lokasyon bilgisinin, kişisel olmayan bilgilerinin, Miniso Mağazacılık A.Ş tarafından hizmet ve ürünlerin pazarlanması amacıyla ve iletişimini geliştirmek, denetim, veri analizi, araştırma, trendleri anlama hizmetlerinde kullanılmak üzere toplanmasına, veri kayıt sisteminde muhafaza edilmesine ve işlenmesine izin verir. Bunun yanında kişisel bilgilerinizin 3.kişilerle paylaşılmasına izin vermez.

E-bülten listesinden çıkmak için gönderilen e-maillerin alt kısmındaki “E-bülten üyeliğinizi sonlandırmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklanması yeterlidir. Üye, Miniso Mağazacılık A.Ş. veri tabanında kayıtlı bilgileri hakkında sorgulama yapmak, kişisel bilgilerini düzeltmek/güncellemek ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini şu kanallar vasıtasıyla yapabilir: 0212 671 62 62 Miniso Müşteri Hizmetleri Numarası ve musteri.hizmetleri@miniso.com.tr

7 gün 24 saat musterihizmetleri@miniso.com.tr’den

Hafta içi hergün 08:30-17:30 saatleri arasında 0212 671 62 62 no’lu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.