x
Filtre
Görünüm :
Sıralama seçin
127,99 TL
63,99 TL
%50 indirimli

Fondöten

Makyaj öncesinde kullanılan fondöten cilt kusurlarının kapatılmasını sağlarken aynı zamanda renk dengesinin de elde edilebilmesine ve makyajın kusursuz olarak gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Fondöten Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Direk olarak cilde sürülen fondötenin mutlaka kaliteli olması önerilir. Cilt tarafından emilen fondötenin sağlıksız olması cilt sorunlarının da yaşanmasına neden olabilir. Aynı zamanda cilt tipine göre de alım gerçekleştirebilirsiniz. Kuru ciltler için yağlı fondöten seçimi önerilmektedir. Yağlı ciltlerin kullanması gereken fondöten çeşidi ise yağsız fondötenlerdir.

Fondöten Ne İşe Yarar?

Fondöten cilt tonunun eşitlenmesi, makyajın kusursuz olması ve cilt kusurlarının kapatılmasına destek olurken aynı zamanda kaliteli brik fondöten cildin nefes almasını da sağlamaktadır.

Fondöten Nasıl Kullanılır?

Fondöten kullanımı öncesinde cilde nemlendirici ve güneş koruyucu kullanılması önerilir. Bunun yanı sıra makyaj alt bazı da kullanılabilir. Fondöten fırçası kullanımından yararlanarak daha eşit miktarda fondöteni yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fondöten kullanımında cildinize uygun özelliklere sahip olan seçeneklere yer açmanın yanı sıra cilt tipinize göre de tercih yapmanız önerilir. Yağlı fondöten çeşitlerini yağlı ciltte kullanmamanız gerekir. Yağlı cilt fondöten önerisi içinde ise yağlı ciltler için mac fondöten seçimini görebilirsiniz yağlı ciltlere uygun fondöten markaları ile ilgili detayları kategorimiz içinde inceleyerek satın alabilirsiniz.

Fondöten Ciltten Nasıl Temizlenir?

Fondötenin sürülmesi sonrasında gece yatarken cildin tamamen temizlenmesi son derece önemlidir. Temizlemede makyaj temizleyici losyondan ya da cildinize uygun özelliklere sahip yıkama jelinden faydalanmanız önerilir.

Fondöten Çeşitleri Nelerdir?

Fondötenler farklı çeşitlere sahip olarak hazırlanır. Ürünler cilt rengine uygun olarak satın alınmasının yanı sıra cilt tipine göre de satışa sunulmaktadır. Kuru cilde sahip olan kişiler yağlı fondötenlerden kullanması daha etkili bir sonuca etki ederken cilt içinde avantaj sunar. Bunun yanı sıra fondöten yağlı ciltler için ise mac özelliğine sahip olan seçenekleri sunar. Yağlı cilde hangi fondöten ya da yağlı cilt fondöten önerileri gibi birçok kullanıcı öneri ve tavsiyelerini inceleyerek de tercihinizi yapabilirsiniz.

Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar?

Fondöten kullanımı sonrasında en sık karşılaşılan sorun ise fondöten lekeleridir. Fondöten lekesi ruj ya da benzeri malzemelerin özelliklerine sahip olmayıp daha kolay çıkar. Ilık su ve sabundan yararlanarak fondöten lekesinin kısa sürede kıyafetinizden çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda fondöten seçimlerinizde iz yapmama özelliğine sahip olan ya da akma özelliği olmayan seçimlerden de faydalanmanız mümkündür.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.