x

Basında Biz

Miniso ile Kırtasiye Alışverişini Keyifli Hale Getirin

21 Ocak 2019

Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6 bin ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, sonbaharın gelmesiyle okula hazırlık sürecinde ihtiyaç duyulan ürünleri, heyecanlı öğrenciler ve veliler için raflara taşıyor.

Miniso Yepyeni Ahşap Oyuncak Serisi ile Geliyor

21 Ocak 2019

İnovatif Japon markası Miniso her alandaki titizliğini çocuk ürünlerine de taşıyor. Ahşap ürün grubuyla ebeveynlerin gönlünü kazanacak olan markanın bu yeni serisi çocukların da beğenisini kazanacak. 

Karaktere Göre Parfüm; Miniso'da

21 Ocak 2019

Zoru seven Koç'tan hayat veren enerjisiyle büyüleyen İkizler'e, otoritenin tutkuyla bütünleştiği Aslan'dan fantastik Balığa tüm burçlar için özel tasarlanmış parfümler Miniso'da

Miniso Güne Renk Katıyor

21 Ocak 2019

Bir yaz dönemi daha geride kalırken herkes günlük rutinine geri dönmeye başladı. Şimdi okula ve işe konsantre olmak Miniso'nun rengarenk ürünleriyle çok kolay!

Miniso ile Hep Eğlen @minisoturkey

21 Ocak 2019

'Miniso ile Hep Eğlen' etkinliğimiz için otelimize geri döndük. Gruplara ayrılan bloggerlarımız taktıkları Miniso kulaklıkları ile son ses müzikte, eşinin söylediği kelimeleri anlamaya çalıştı. 

Sercan Badur

21 Ocak 2019

Yeni başlayan projeler, devam eden oyunlarım arasında ayırabildiğim ilk vaktimde Miniso Mağazası'na gidip alışveriş yapma fikri harikaydı. BLuetooth kulaklıkları ve höporlörlere bayıldım! 

Kurretülayn Matur

21 Ocak 2019

Sevgililer günü yaklaşırken kendime ve Semih'e hediye seçmek için Kanyon'daki Miniso Mağazasına uğradım. Mağazaya girdiğim anda mağazanın renklerinin büyüsüne zaten kapılmıştım. Çeşit çeşit renkleriyle çanta ve oje renkleri arasında seçim yapmakta çok zorlandığım için hepsini almayı tercih ettim.

Miniso'dan Yepyeni Bir Deneyim 'Pratik Filtre Kahve'

21 Ocak 2019

Miniso çok sevilen inovatif ürünleri arasına kahve severler için yepyeni bir ürün ekledi. Miniso mağazalarında satışa sunulan ürün, zahmetsizce filtre kahve içmek isteyenler için frence press ya da kahve makinesi kullanılmadan 5 dakikada filtre kahve içebilme imkânı sağlayacak.

Miniso'dan Rengarenk Bir Set; 'Mini Poni'

21 Ocak 2019

İlk günden itibaren yoğun ilgi gören ve Türk tüketicisi tarafından oldukça sevilen İnovatif Japon markası, Türkiye'de 1. yaşını kutladı. Miniso'nun ünlü İtalyan kozmetik üreticisi Intercos'la birlikte ürettiği ve yoğun ilgi gören 'Mini Poni' serisi rengarenk yüzüyle raflarda yerini alıyor. 

Pembe Panter Koleksiyonu Miniso'da

18 Ocak 2019

Miniso heyecanla beklenen lisanlı ürünler serisine Pembe Panter'i ekledi. Raflarda yerini alan Pembe Panter kalemlikten peluş oyuncağa farklı kategoride birçok üründe karşımıza çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.