MİNİSO İZMİR’DEKİ İLK MAĞAZASINI MAVİBAHÇE’DE AÇTI

Ankara mağazası ile birlikte 14 şubeye ulaşan MİNİSO 15. Mağazasını İzmir’deki Mavibahçe AVM’de açtı. İzmirliler tarafından sabırsızlıkla beklenen MİNİSO açıldığı gün büyük ilgi gördü. İzmirlilere ikinci mağaza ise Optimum İzmir’de açılacak.

MİNİSO’NUN 14. MAĞAZASI MALTEPE KÜÇÜKYALI’DAKİ HILLTOWN AVM’DE AÇILDI

Watergarden, Meydan, Maltepe Park, Kanyon, Akasya, Akbatı, Forum, Viaport, Capacity, Vialand, Mall of İstanbul, Optimum ve Ankara Kentpark mağazalarından sonra MİNİSO, 14. mağazasını Ekim 2017’de faaliyete geçen Maltepe Küçükyalı’daki Hilltown AVM’de açtı.

MİNİSO ANKARA’DAKİ İLK MAĞAZASINI KENTPARK AVM’DE AÇTI

İstanbul’daki 12 mağazasının ardından Ankara, İzmir ve Bursa mağazaları için çalışmalarını hızlandıran MİNİSO, Ankara’daki ilk mağazasını Kentpark AVM’de açtı.

MINISO’NUN YENİ KOZMETİK SERİSİ MINI PONI ÇOK YAKINDA TÜRKİYE’DE

MINISO yeni kozmetik serisi MINI PONI için dev kozmetik üreticisi Intercos ile işbirliği yaptı.

JAPON DEVİ MİNİSO TÜRKİYE'DE BÜYÜMESİNİ HIZLANDIRDI

MINISO, aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstile farklı kategorilerdeki sürekli yenilenen yaklaşık 6 binden fazla ürünüyle dünyada 2 bini aşkın mağazaya ulaştı. Türkiye’de de hızla büyüyen marka Ağustos’ta İstanbul’da 3 yeni mağaza açmaya hazırlanıyor.

TÜRKİYE’DE KISA SÜREDE ÇOK SEVİLEN MINISO, MAĞAZA SAYISINI HIZLA ARTIRIYOR

MINISO, Ataşehir Watergarden AVM, Levent Kanyon, Ümraniye Meydan AVM ve Maltepe Maltepe Park AVM’den sonra Haziran ayında açacağı Akasya ve Akbatı AVM ile müşterileriyle buluşma noktasını artıracak.

MINISO MALTEPE PARK AVM'DE AÇILDI

Ataşehir Watergarden, Levent Kanyon ve Ümraniye Meydan AVM'den sonra Miniso, Maltepe Park AVM'de 1. katta açıldı. 

MINISO, TÜRKİYE’YE GELİŞİNİ RENKLİ ETKİNLİKLE KUTLADI

Dünya genelinde 2 bini aşkın mağazası bulunan MINISO’nun kurucu ve baş tasarımcıları Miyake Junya ve Jackie Yip’in katılımıyla gerçekleşen etkinlikte sanatçı Gökhan Keser de mini bir konser verdi.

MINISO GLOBAL ÖLÇEKTE BÜYÜMESİNİ TÜM HIZIYLA SÜRDÜRÜYOR

MINISO 2013 yılında kurulduğundan bu yana küresel ölçekte büyüme kaydetmektedir. Üç yıl içerisinde tüm dünyada 2000’den fazla mağaza açan MINISO dünyanın birçok ülkesi ve bölgesi ile stratejik iş birliği anlaşması imzalamış bulunmaktadır. 

PORCELAIN SKIN COSMETICS

MINISO "Porcelain Skin Cosmetics" Ürünleri için Dünyanın En İyi Kozmetik Tedarikçileriyle İş Birliği Yapıyor

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.